Müşteri Sözleşmesi

FENOMENTAKİPCİ.NET Sitesinden sipariş vermiş herkes sözleşmeyi kabul etmiş sayılırlar. 
1) Ödeme İadeleri : Kullanıcıların yaptıkları ödemeler istenilen hizmet 1 hafta içerisinde sağlanamaz ise iade edilir. Aksi taktirde kullanıcılara iade edilmeyecektir. 
1 - a) Yanlış Sipariş İadeleri : Yanlış siparişlerin iadeleri yoktur. Yanlış girilen link bulunamadığında kullanıcıya bakiyesi iade edilir eğer girilen link veya kullanıcı adına gönderim sağlandıysa iade yapılmayacaktır. Sipariş girerken tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. 
2) Sipariş Tamamlanma Süresi : FENOMENTAKİPCİ.NET sitesi manuel işlemlerinin yanında diğer sitelerden api ile servis çekip kullanıcılarına sunmaktadır. FENOMENTAKİPCİ.NET sitesinin aracılık yaptığı servislerin gönderim sürelerinde geçikme gibi durumlar olabilir. Kullanıcılar sipariş verirken bunları göz önünde bulundurmalıdır. Sipariş gecikme durumunda, sipariş sorgulama sayfasından sorgulatılmalı ve gerekli açıklama orada yazacaktır. 
3 ) Yapılan ödemeler : Sitemiz shopier alt yapısı ile ödeme almaktadır. Shopier tarafından alınan ödemeler sitemize otomatik düşmektedir. Siparişiniz tahmini 0 - 1 saat içinde onaylanmış olur. Siparişiniz 3D Secure Güvenlikli ödeme sayesinde işlem sırasına alınır.
4 ) FENOMENTAKİPCİ.NET sitesi manuel işlemlerini sadece bot (gerçek olmayan) hesaplar üzerinde kullanmaktadır. Gerçek kişilerin hesaplarını ele geçirmez ve gerçek hesaplar üzerinden takip, beğeni işlemi yapmaz. Api ile çekilen servislerde ki takipçi, beğeni işlemlerinde kullanılan hesaplar (gerçek hespa ise) tüm sorumluluk apiyi sağlayan sitededir. FENOMENTAKİPCİ.NET sitesi sadece aracılık yapmaktadır.
5) FENOMENTAKİPCİ.NET sitesi istediği kullanıcı ile çalışma hakkını gizli tutmaktadır. FENOMENTAKİPCİ sitesi üslubuna dikkat eden, saygılı müşteriler ile çalışmaya özen gösterir ve bu kurala uymayan kullanıcıların siparişleri iptal edilip, iade etme hakkına sahiptir. 
6) Sipariş vermiş olan kullanıcılar FENOMEN başlıklı bilgilendirme smsleri almayı kabul etmiş sayılır.
6-b) Sipariş vermiş kullanıcının isteği üzerine FENOMENTAKİPCİ.NET sitesi sms göndermeyeceğini taahhüt eder.
7) Sipariş vermiş bütün kullanıcılar bu sözleşmeyi kabul etmiş olur.
Kullanıcı Sözleşmesi Düzenleme Tarihi : 20/06/2019

                                                                                                                                                                                                                    Fenomen Takipçi Yönetim Ekibi